Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Po nevydařeném začátku sezóny konečně výhra strakonických volejbalistek.16.09.2015

V prvním zápase podzimní sezóny podlehly Strakonice soupeřkám z Husince 3:0 v tělocvičně na Povážské. Druhý zápas se odehrál v písecké hale, odkud si Strakonice přivezly také prohru 3:0. Ve středu 16.9. přivítaly strakonické hráčky na hřišti na Virtě družstvo z Vimperka. Počasí konečně přálo a třetí zápas sezóny se mohl odehrát pod širým nebem.

První set se domácím nedařil, hra byla nepřesná, nedařil se příjem a následné útoky vimperské ženy vychytávaly. Přestože se trenérka Vavrušková velmi snažila oddechovým časem a různým střídáním domácím pomoci, skončil první set 25:19 pro Vimperk.

Ve druhém setu byl stav vyrovnaný. Kalíškové se dařilo jak na smeči, tak na bloku. Ke konci setu měly hráčky Strakonic náskok, ale set ukončil až 26. bod.

Třetí set byl opět ve znamení srovnatelných sil na obou stranách sítě. Řehořová smečovala a povedlo se jí zablokovat, Němcová útoky chytře umísťovala. Na konci třetího setu se opět radovaly Strakonice z výsledku 25:22.

Ve čtvrtém setu už byly domácí nekompromisní. Již na začátku setu vytvořily náskok, který udržely až do konce. Zvítězily stavem 25:17, zápas skončil 3:1 pro Strakonice.

Sestava Strakonice: Boublíková, Hanušová L., Kalíšková, Kalbáčová, Němcová, Parkánová, Pellerová, Pokorná, Řehořová

Trenérka: Vavrušková

Strakonické volejbalistky se těší na diváky při posledním domácím zápase v Dražejově 23.9. v 17:00, kde přivítají Vodňany.