Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Výhra strakonických volejbalistek v Radomyšli 3:1 (10.6.2015)10.06.2015

V prvním setu se Strakonice dostaly do vedení, měly jasnou převahu. Kalbáčová s Hanušovou skvěle nahrávaly, Pokorné se dařilo na smeči, Radomyšl si s jejími útoky nedokázala poradit. První set skončil jasnou výhrou strakonických 25:11.

Na začátek druhého setu trenérka Vavrušková zamíchala sestavou, Radomyšl se rozehrála, skóre bylo vyrovnané. Strakonickým se přestalo dařit při příjmu, nedokázaly umístit míč, domácí tým jejich útoky vybíral. Přestože se do hry vrátila opora týmu Kalíšková, koncovku Strakonice nezvládly a druhý set skončil prohrou 27:29.

Třetí set byl jednoznačně v režii strakonických žen. Dařilo se vše, Kalbáčová dala dlouhou sérii podání, Fialová nahrávala a chytře zahrála přes sako, když byl špatný příjem. Dařilo se Pellerové, domácí její smeče nemohly vybrat. Na konci setu se radovaly Strakonice z výsledku 25:13.

Ve čtvrtém setu zase Radomyšl sebrala síly, body byly vyrovnané. Oba týmy se snažily, ale čtvrtý set ukončil zápas stavem 25:23 pro Strakonice.

Sestava: Fialová, Hanušová N., Kalíšková, Kalbáčová, Němcová, Pellerová, Pokorná, Řehořová, Sádlová, Šefčíková

Trenérka: Vavrušková

Strakonické volejbalistky se těší na diváky při posledním zápase v Dražejově 17.6. v 17:30, kde přivítají tým z čela tabulky Písek B.