Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Překvapivá výhra Strakonic 3:0 s tabulkově lepším týmem (17.6.2015)18.06.2015

Při posledním zápase této sezóny přivítaly strakonické volejbalistky na svém domácím hřišti v Dražejově tým Sokol Písek B. Za vydatné podpory domácích fanoušků zvítězily po vyrovnaném boji 3:0.

Na začátku utkání se týmy střídavě ujímaly vedení. Kalíšková skvěle smečovala a bránila nekompromisním blokem, Kalbáčová i Fialová, které míče dobře rozehrávaly, daly série podání a s přehledem vybíraly míče v poli. První set skončil radostí domácích s výsledkem 25:21.

Ve druhém setu se strakonickým nedařilo, míče od soupeřů nevybraly a Písek byl ve vedení 11:1. Fanoušci ale svůj tým podpořili, ženy zvedly hlavu a postupně sbíraly body. Stav se srovnával, trenérka Vavrušková vystřídala a Sádlová chytře zalila. Svou nápaditou hrou přispěly Němcová a Šefčíková k výhře 27:25.

Třetí set byl v podobném duchu jako začátek zápasu. Pellerová dobře útočila a vybírala v poli, Pokorná s Kalíškovou zářily na smeči a Strakonice zvítězily 25:21, čímž ukončily zápas.

Sestava: Fialová, Kalbáčová, Kalíšková, Němcová, Pellerová, Pokorná, Sádlová, Šefčíková, střídala L. Hanušová a Parkánová

Trenérka: Vavrušková