Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Strakonice doma porazily Vodňany 3:1 (3.6.2015)03.06.2015

V prvním setu měly strakonické ženy převahu a zvítězily 25:20. Kalbáčová skvěle nahrávala a podařilo se jí utržit body řadou zákeřných podání.

Druhý set nezačal pro domácí dobře, Strakonice prohrávaly, nedařilo se při útoku. Přestože se trenérka Vavrušková snažila timem a střídáním výsledek zvrátit, Vodňany vyhrály 25:21.

Ve třetím setu ale strakonické volejbalistky zvedly hlavu, na začátek nastoupila Řehořová, které se podařilo zablokovat, Strakonice vedly. Šefčíková excelovala na příjmu a dařilo se jí i na smeči, přesto se vodňanským podařilo body dotáhnout a koncovka byla vyrovnaná. Výsledek byl 25:23 pro domácí.

Ve čtvrtém setu Kalíšková kouzlila na saku při smeči i bloku, bodovala i z ne úplně přesných nahrávek. Čtvrtý set skončil vítězně pro Strakonice 25:19.

Sestava: Fialová, Hanušová L., Kalbáčová, Kalíšková, Pellerová, Pokorná, Řehořová, Šefčíková

Trenérka: Vavrušková

Napsala: E. Pellerová