Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Strakonické volejbalistky předvedly pěkný volejbal s vítězstvím 3:123.09.2015

Ve středu 23. září odehrály strakonické hráčky volejbalový zápas z důvodu nepřízně počasí v hale ČZ proti soupeřkám z Vodňan s výsledkem 3:1. Domácí hráčky se sešly v hojném počtu, fialovými dresy se to v tělocvičně jen hemžilo.

První set začal vítězně pro hosty, Strakonicím se příliš nedařilo. Přestože se trenérka Vavrušková snažila střídáním změnit bodový stav, domácí prohrály s výsledkem 14:25.

Od druhého setu se karty obrátily. Kalíšková byla na saku nekompromisní, s jejími smeči ani bloky si soupeřky nedokázaly poradit. Kalbáčová s Pellerovou skvěle nahrávaly, na hráčkách byla vidět radost ze hry. Trenér Vodňan si svým neslušným chováním vysloužil od pana rozhodčího žlutou kartu. Strakonický tým vyhrál s převahou 25:11.

Ve třetím setu se do smečí opřela Remešová i Boublíková, Strakonice odskočily s body na 23:17. Poté trochu polevily, Vodňany je dotáhly, ale nakonec se radovaly domácí 25:22.

Čtvrtý set byl opět ve znamení radosti domácích, Fialová i Němcová předvedly chytrou hru. Set ukončil stav 25:16.

Sestava Strakonice: Boublíková, Hanušová L., Fialová, Kalbáčová, Kalíšková, Němcová, Parkánová, Pellerová, Pokorná, Remešová, Řehořová, libero Sádlová

Trenérka: Vavrušková