Volejbal

Hac vut in placerat phasellus nec vel eu pellentesque, duis integer, est urna purus eu. Sagittis dapibus, velit elementum turpis lectus et dapibus sit, aliquam?

Strakonické volejbalistky vyhrály ve Vimperku 3:127.05.2015

I přesto, že Vimperk nemohl zajistit tělocvičnu a venku byla zima taková, že někteří vimperští diváci měli čepici či rukavice, podařilo se Strakonicím vyhrát.

V prvním setu Strakonice prohrávaly, ale zlepšily útok, Kalíšková úspěšně smečovala i blokovala, Fialová rozhodila soupeřky svým podáním a ve vyrovnané koncovce Strakonice zvítězily 25:23.

Od začátku druhého setu se strakonickým hráčkám dařilo, vyhrávaly 9:14, ale Vimperk sebral síly a náskok dotáhl, až se stav posunul na 16:15 pro Vimperk. Nakonec chytrou hrou Šefčíkové a Němcové Strakonice vybojovaly i druhý set 25:19.

Třetí set se strakonickým od začátku nedařil. Prohrávaly 9:20, a přestože trenérka Vavrušková využívala time i možnosti střídání, Vimperk svou šikovností v poli vyhrál 25:12.

Naštěstí hráčky na neúspěšný třetí set zapomněly a ve čtvrtém setu hned od začátku vedly, Pokorná úspěšně umístila své smeče na lajnu. Strakonicím se dařilo v poli i v útoku a čtvrtý set vyhrály s náskokem 25:17.

Sestava: Fialová, Kalbáčová, Kalíšková, Němcová, Pokorná, Řehořová, Šefčíková, zraněná Pellerová

Další zápas, kdy Strakonice přivítají Vodňany, se odehraje na Virtě (u fotbalového hřiště) 3.6. od 17:30